Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_dust2_2020
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_redline_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/20
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
3/120
Online hráčov: 28

Čítať tému

Fórum / Steam / Voľná diskusia
Daruji steam
#127-02-2016 12:21
Dobrý den,
Rozhodl jsem se že skočním s hraním her, protože to už nemá cenu..
Jde o to, že nějakému normálnímu a hodnému člověku dám můj celkem drahý steam.
Nechci ho dávat do špatných rukou, proto bych rád chtěl, aby mi psali pouze starši lidé (15+) a já si mezi nimi vyberu.


Jde o tento steam : http://steamcommunity.com/id/bugisoff...sofficial/

Pište mi prosím jen do soukromé zprávy.

S pozdravem bugiS_
"Užívej si všeho dokuď můžeš, vše totiž není navždy."
#227-02-2016 13:23
pokud tam není Gta V tak je steam bezcenný , tak jsi ho nech :-D
#327-02-2016 13:27
ok,podíval jsem k tobě.hm celem dobre,naval. :D
#427-02-2016 13:52
:´D skôr by som ho dal niekomu kto nemá steam :)
Buď sme vo vesmíre sami, alebo nie sme. A obe možnosti sú rovnako desivé. Arthur C. Clarke
#527-02-2016 13:54
Ja nemám steam, daruješ mi to? :(
Nebuďme rasisté! Buďme jako Mario: italský instalatér, který byl stvořen Japonci. Mluví anglicky, skáče jako černoch a mince sbírá jako Žid!
#627-02-2016 14:02
A semnu si ho chcel vymeniť, tak mi ho daruj.
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#727-02-2016 15:43
To je až smiešne totok :D CHlapec mi už 2 steamy chcel dať, a ani jeden nedal :D A ani vymeniť nechcel bo furt sa dačo vyskytlo.. ach jaj..

Btw... SMITE PS4 ALPHA ACCES: ALJD-65NT-NGF9
#827-02-2016 17:20
Už jsem dal tamten :)
Dal jsem ho hráči "hnsisgame" si to ověř klidně
"Užívej si všeho dokuď můžeš, vše totiž není navždy."
#927-02-2016 21:55
bugiss :D ak chces daj mne :p
MON STER CAT
#1028-02-2016 01:02
Ak máš ešte voľno tak by sa zišiel.
#1128-02-2016 12:10
Mám více zájemců, takže to dnes rozlosuji přes RANDOM.ORG
"Užívej si všeho dokuď můžeš, vše totiž není navždy."
#1228-02-2016 12:13
Keď tak aj ja si prosím :D
-------------------------------------------------
Ja nie som
žiadny FAKE !
JA som ORIGINAL !

-------------------------------------------------
#1328-02-2016 12:14
Taktiež :D
Buď sme vo vesmíre sami, alebo nie sme. A obe možnosti sú rovnako desivé. Arthur C. Clarke
#1428-02-2016 13:34
Tak teda aj ja ho chcem.
#1528-02-2016 13:36
Tak já se přidám. :D
Cheathunter Práva všude kromě JB

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 73
Užívateľov Online: 0

Darkdeagle Majiteľ 5 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér 5 hod
Gujandr 5 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
bsu CS 1.6 Admin 7 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin10 hod
FK Troy Sinc...14 hod
OriginCorp Tvorca máp CS 1.6 Admin Roka 2022 Zástupca CS 1.6 Hl. Admina18 hod
Pursuit20 hod
lukzeey_lol 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,157
Najnovší užívateľ: lukzeey_lol
TOPlist